Tik internetu
E3316502
Nauja prekė
0 Vienetas Prekės
Šiuo metu prekės neturime
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
| Kotelis d | 12 mm |
| Skersmuo D | 52.0 mm |
| Darbinis matmuo B | 19.0 mm |
| Bendras ilgis L | 77 mm |
| Darbinis gylis C | 16.5 mm |
| Guolio Nr. | B190060 |
| Dantukų kiekis | 3 |
| Kokybinis vertinimas | Profesionalus įrankis |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

18,15 €

21,66 €

57,84 €

12,10 €

21,78 €

59,29 €

94,99 €