Tik internetu
E331502
Nauja prekė
0 Vienetas Prekės
Šiuo metu prekės neturime
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
| Kotelis d | 12 mm |
| Skersmuo D | 52.0 mm |
| Darbinis matmuo B | 19.0 mm |
| Bendras ilgis L | 77 mm |
| Darbinis gylis C | 15 mm |
| Guolio Nr. | B22060 |
| Dantukų kiekis | 3 |
| Kokybinis vertinimas | Profesionalus įrankis |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

18,15 €

21,66 €

12,10 €

21,78 €

58,08 €

59,29 €

94,99 €