Tik internetu
FM19015
Nauja prekė
0 Vienetas Prekės
Šiuo metu prekės neturime
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
| Kotelis d | 8,0 mm |
| Skersmuo D | 19.0 mm |
| Darbinis matmuo B | 30,0 mm |
| Bendras ilgis L | 70,0 mm |
| Peiliukų kiekis | 2 vnt 2 kiaurymių |
| Guolio Nr. | B190060 |
| Kokybinis vertinimas | Profesionalus įrankis |
| Keičiami peiliukai | CM03012 |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

53,24 €

72,60 €