Tik internetu
RBL19002+
Nauja prekė
0 Vienetas Prekės
Šiuo metu prekės neturime
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
| Kotelis d | 12 mm |
| Skersmuo D | 19.0 mm |
| Darbinis matmuo B | 32 mm |
| Bendras ilgis L | 83.0 mm |
| Spindulys R | 9.5 mm |
| Guolio Nr. | B190127x2 |
| Guolio fiksavimo žiedas | PF19000 |
| Kokybinis vertinimas | Profesionalus įrankis |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

20,26 € -10% 22,51 €

52,10 €

61,88 € -10% 68,75 €

57,60 € -15% 67,76 €

48,40 €

52,10 €

19,36 €

19,63 €

20,45 €

28,07 €

24,50 €

39,93 €

9,68 €

52,27 € -10% 58,08 €