Tik internetu
RK04102
Nauja prekė
0 Vienetas Prekės
Šiuo metu prekės neturime
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
| Kotelis d | 12 mm |
| Skersmuo D | 61.0 mm |
| Darbinis matmuo B | 14.0 mm |
| Bendras ilgis L | 78.0 mm |
| Spindulys R | 4.0 mm |
| Kampas | 10" |
| Guolio Nr. | B127048 |
| Kokybinis vertinimas | Profesionalus įrankis |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.